Mediat në Itali e bëjnë të sigurtë, Conte rikthehet te Juventusi
uventusi që nga sezoni i ardhshëm mund të jetë me trajner të ri dhe ai është Antonio Conte, raporton "Calciomercato".

Vetë tekniku është shprehur se që nga sezoni i ardhshëm do të marrë drejtimin e një skuadre dhe prestigjozja italiane shkruan se Conte do të rikthehet në krye të pankinës bardhezi.

Një tjetër klub që kërkon trajnerin Conte është edhe Interi, por të shohim se kush do të triumfojë në fund. Mbetet për t’u parë nëse Allegri do të vazhdojë karrierën e tij tek bardhezinjtë.
Shtuar më 18/04/2019, ora 11:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori