Mediat serbe shkruajnë për vizitën e Partizanit në Shqipëri (FOTO LAJM)

Titulli i Kurir është “Partizan udhëton në Shqipëri, Ukrainë dhe Zvicër, Cervena Zvezda me Arsenalin, BATE Borisov dhe Këln”
Pëlqej
Mediat Serbe e kanë mbushur shtypin me lajmet për takimin e Skëndërbeut me Partizanin e Beogradit.

Mediat serbe flisnin për vizitën që ata do të bëjnë fillimishtShqipëri dhe më pas ndeshjen e kthimit në Beograd, ky Serbët nuk kanë hujtimin e ëmbël. /albeu.com/


Shtuar më 25/08/2017, ora 15:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori