Mediat spanjolle zbulojnë pasuesit të BBC-së
Sipas sportives madrilene Marca, Real Madridi tashmë e ka gati listën e lojtarëve që dëshiron t’i transferojë. Në Madrid dihen emrat që do të udhëheqin trinomin e radhës te mbretërit.

Rindërtimi i skuadrës do të nisë nga krahët, ku tashmë kanë nisur tratativat me Eden Hazardin dhe Neymarin, dy superyjet njëri i Chelseat e tjetri i PSG-së.

Klubi mbretëror për qendër të sulmit ka disa opsione, ku prioritet është Robert Leëandoëski, i cili ashtu kështu ka pasur polemika publike me klubin duke shprehur shpesh pakënaqësi.

Alternativa e Leëas pa dyshim se janë Mauro Icardi dhe Harry Kane./albeu.com/
Shtuar më 18/01/2018, ora 16:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori