Mediat zbulojnë pasuesin e Emerys
Pasuesi i Unai Emery tek Paris Saint Germain akoma nuk është vendosur, por siç raportohen nga mediat do të ketë një pasues.

Së fundmi është “Gazzetta dello Sport”, ajo që jep indicje për trajnerin e ardhshëm te klubi parizien. Bëhet fjalë për Luis Enriquen, ish-in e Barcelonës, që është kthyer në një nga kandidatët kryesor për të pasuar në stol spanjollin 46-vjeçar.

Që pas largimit nga Barcelona, Enrique është një trajner i lirë dhe është përfolur gjithashtu për një kalim dhe tek Chelsea. /albeu.com/
Shtuar më 17/03/2018, ora 16:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori