Meha, supergol kundër Schalkes (VIDEO)
Pëlqej
Mesfushori kosovar i Paderbornit dhe i Kombëtares shqiptare Alban Meha, ka shkëlqyer në ndeshjen miqësore kundër Schalke 04. Skuadra nga Gelsenkirchen fitoi 2-1 kundër skuadrës së Mehës, teksa ishte pikërisht mesfushori kosovar ai që realizoi golin e vetëm të Paderbornit.

Mme një parabolë të mrekullushme, mesfushori i Kombëtares arriti të mposhtë portierin e Schallke 04, Ralf Fahrmann. /albeu.com/
Shtuar më 15/01/2013, ora 18:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori