Meksika, pranë firmës më Gerardo Martino
Meksika ka konfirmuar se ka gjetur akordin me Trajnerin e ri Gerardo Martino, i njohur ndryshe dhe me nofkën Tata Martino.
55 vjecari është një emër i njohur për futbollin europian.

Ai drejtoi Barcelonën në sezonin2013-2014.

Por ai ka qënë edhe trajner i Kombëtares Argjentinase nga viti 2014-2016.

Ndërkohë zyrtarizimi pritet të bëhet në ditët në vijim. /albeu.com/
Shtuar më 16/11/2018, ora 10:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori