Melissa Satta "shkëlqen" në tapetin e kuq të Kanës (FOTO LAJM)

Prej 3 ditësh, në Kanë të Francës po mbahet Festivali Ndërkombëtar i Filmit, ndërsa gjatë ditës së djeshme kanë qenë Melissa Satta dhe Rocio Morales, që kanë parakaluar mbi tapetin e kuq, duke tërhequr vëmendjen e të pranishmëve.

Satta është bërë e njohur në botën e futbollit për shkak të lidhjeve të shpeshta me futbollistë, ku vetëm pak muaj më parë është divorcuar nga Kevin Prince Boateng, ndërsa Morales njihet si aktore, që aktualisht është një një lidhje me aktorin italian Raul Bova.
Shtuar më 16/05/2019, ora 16:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori