"Melissa të dua", një golazo për të dashurën (VIDEO)
Pëlqej
Në ndeshjen e divizionit të parë kilen mes Audax Italiano dhe Barnechea, mesfushori i skuadrës pritëse Nicolas Maturana shënon një gol të mrekullueshëm. 21-vjeçari godet pa u menduar dy herë duke e dërguar topin në këndin më të largët të portës kundërshtare.

Goditja ishte aq e kalibruar sa nuk i dha asnjë shans portierit të Barcecheas.

Më pas autori i golit shkoi para kamerës për ti dedikuar golin të dashurës së tij: "Melissa të dua". /albeu.com/
Shtuar më 09/08/2014, ora 13:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori