Mendy: E lash Monacon vetëm për Cityn, nuk do e lija kurrë për ndonjë klub tjetër
Mbrojtësi i Manchester Cityt, Benjamin Mendy, ka thënë se ishte i gatshëm të largohet nga Monaco vetëm për Cityn.

“Vasim (zëvendës-presidenti i Monacos) më ka kërkuar shumë herë të qëndrojë. Do e refuzoja Chelsean sikur të më kërkonte, doja të punoja me Guardiolan dhe këtë ia thash edhe atij. Doja vetëm kalimin te City”, ka thënë Mendy.

Momentalisht City gjendet në vendin e dytë në Ligën Premier me 10 pikë, me pikë të barabarta me Unitedin që kryeson. /albeu.com/.
Shtuar më 11/09/2017, ora 09:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori