Menez: Milan, sa bukur! Tani fitojmë së bashku
"Jam shumë e lumtur, dua të fitoj si gjithmonë, siç kam bërë me PSG-në". Këto janë fjalët e para të Jeremy Menez me të mbërritur në aeroportin e Linates në shoqërinë e numrit dy të Milan Adriano Galliani.

"Zgjodha kuqezinjtë sepse janë një skuadër dhe një klub i madh. A kam folur me francezët e Milan? Jo, ende jo. Nëse ka diferenca me Menez të Romës dhe atij akual? Do ti shihni në fushë", është shprehur mes të tjerash blerja më e fundit e Milanit.

Në orët në vijim Menez do ti nënshtrohet vizitave mjekësore dhe më pas do të firmosë kontratën me "Djallin". /albeu.com/
Shtuar më 12/06/2014, ora 10:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori