Mensah transferohet ne Sunderland
Albeu.com
Sunderland ka kompletuar transferimin e mbrojtësit John Mensah nga Lyon në formë huazimi deri në fund të sezonit. 26 vjeqari i bashkohet përforcimeve të reja Lorik Cana, Paulo da Silva, Lee Cattermole, Fraizer Campbell dhe Darren Bent në Stadium of Light.
“Jam shumë i lumtur që kam ardhur në Sunderland. Më është realizuar një ëndërr sepse gjithmonë kam dashur të luaj në Angli. E di se nuk do të jetë lehtë por unë jam i gatshëm”, deklaroi Mensah.
Shtuar më 29/08/2009, ora 21:38
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori