Mercedesz Henger, tifozja seksi dhe futbolliste e Lazios (FOTO LAJM)

Mercedesz Henger nuk është shumë e famshme në botën e modës apo të futbollit, por fakti që është vajzë e Eva Henger ja bën më të thjeshtë për të qenë në qendër të vëmendjes.

Ajo njihet si një tifozë e Lazio, ndërkohë që stërvitet me ekipin e femrave të kësaj skuadre. Fotot e saj në rrjetet sociale nuk të lënë shumë fjalë për koment. /albeu.com/

Shtuar më 13/10/2016, ora 17:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori