Merkato Barça, ja 4 lojtarët që solli Luis Enrique (FOTO LAJM)

Claudio Bravo
Pëlqej
Merkatoja e verës te Barcelona mban firmën e teknikut Luis Enrique. Klubi katalanas afroi disa lojtarë por katër prej tyre janë produkt i ish trajnerit të Celta Vigos.

Sipas asaj që shkruan e përditshmja katalanase "Mundo Deportivo", afrimi i Bravo, Mathieu, Rakitiç dhe Luis Suarez në "Camp Nou" ka qënë kërkesa të drejtëpërdrejta të vetë teknikut të ri të Barcelonës. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2014, ora 15:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori