Merkato Inter, “ëndrra” e ka emrin Pedro
Ardhja e Alexis Sanchez dhe shpërthimi i talenteve Isac Cuenca dhe Tello po i marrin vendin në formacion një tjetër katalanasi: 24-vjeçarit Pedro Rodriguez.

Sipas asaj që raporton portali spanjoll "fichajes.net", Barcelona mund ta shesë sulmuesin e saj në mbyllje të këtij sezoni dhe për katalanasin interesohet shumë Inter, i cili është në kërkim të një përforcimi për repartin ofensiv.

Gjithsesi, arritja e një akordi mes palëve duket ende i vështirë. /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2012, ora 15:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori