Merkato, lojtarët që mund të lënë "Zonjën e Vjetër" (FOTO-LAJM)

Alesandro Matri
Juventus po ben cmos te fitoje sa me shume para per te financuar merkaton e sulmuesve. Matri, Quagliarella dhe Vucinic jane emrat me te perfolur per te lene Zonjen e Vjeter. Se fundmi shtohet edhe emri i Isla te cilin Conte nuk ka me ndermend ta presi.

Flitet se Inter ka bere nje oferte per gjysmen e kartonit te Juventus prej 5 mln euro por Marotta kerkon te pakten 7.5 mln. Nese oferta rritet, Isla i thote lamtumire Juves. Por nuk perjashtohet mundesia e nje largimi edhe per Klaudio Markizion i cili kercenoi Juventusin se po përgatitet për të parë alternative të tjera /albeu.com/
Shtuar më 15/06/2013, ora 17:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori