"Arena Kombëtare" pranë përfundimit, nis vendosja e stolave (FOTO LAJM)

Impianti modern "Arena Kombëtare" është drejt fundit. Lajmi është konfirmuar edhe nga kryeministri Edi Rama, i cili nëpërmjet një postimi në “Instagram”, njofton se edhe pak muaj na ndajnë nga inaugurimi i stadiumit.

Kujtojmë që "Arena Kombëtare" është stadiumi i tretë që i plotëson të gjitha kushtet e kërkuara nga UEFA për zhvillimin e ndeshjeve ndërkombëtare, pas "Elbasan Arenës" dhe “Loro Boriçit".
Shtuar më 29/03/2019, ora 14:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori