Merr sprajin e arbitrit për të festuar golin e kualifikimit (VIDEO)
Pëlqej
Teofilo Gutierrez shenoi golin e trete per Sportingun e Lisbones ne fitoren e mbremshme kunder Besiktas, gol ai qe vulosi kualifikimin per ekipin portugez. Dhe per ta festuar sic duhet ai beri nje zgjedhje qe e shohim shume rralle ne fushat e futbollit, raporton Portali Albeu.

Ai shkoi dhe mori sprajin e arbitrit te ndeshjes dhe me te beri nje shenje ne fushe.

Por gjyqtari nuk e fali dhe pas festimit i tregoi kartonin e verdhe. /albeu.com/
Shtuar më 11/12/2015, ora 10:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori