Mertens ndihmohet nga një "mik" imagjinar (VIDEO)

Napoli fitoi ndaj Bolognas me rezultatin 1-7 në javën e 23-të në Serie A. Në këtë takim Dries Mertens shënoi tre gola dhe dhuroi një asist.

Por, belgu vazhdon të komentohet jo vetëm për golat e tij, por për gjestin që bëri në momentin kur tentoingrihet nga toka.

Ylli i Napolit u ndihmua nga një "mik" imagjinar dhe kjo gjë është bërë virale në rrjetet sociale.
Shtuar më 07/02/2017, ora 16:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori