Mertens befason Romën dhe feston në një mënyrë të veçantë (VIDEO)

Napoli ka kaluar në avantazh në super sfidën që po luhet në "Olimpico". Skuadra e Sarrit ka shënuar me Mertens një gol shumë të bukur pas një pasimi të Hamsik, i cili gjeti të lirë sulmuesin belg në minutë e 26-të.

Mertens po bën xhiron në rrjetet sociale, pasi festoi si një qen i cili bën urinën. Për më shumë mund të shihni vetë pamjet e golit të tij./albeu.com/
Shtuar më 04/03/2017, ora 15:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori