Mesazhi i fundit që Hazard i la ish-shokëve të ekipit te Chelsea
Eden Hazard më nuk ka asnjë gjurmë në Chelsea.

Pasi la javën e kaluar Londrën dhe skuadrën londineze, ylli belg ka dalur nga grupi i ëhatsApp në të cilin janë të gjithë lojtarët e Chelseat.

Emerson Palmieri ka zbuluar mesazhin e fundit që Hazard e ka lënë në grup pak momente para se të dilte.

"Faleminderit dhe jua dua" ishin fjalët e fundit të futbollistit të ri të Realit.
Shtuar më 19/06/2019, ora 18:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori