E FUNDIT/ Aksident në Korçë, plagosen rëndë 4 persona
Mesazhi i fundit që Hazard ju la lojtarëve të Chelsea-t në WhatsApp
Mesazhi i fundit që Hazard ua la lojtarëve të Chelseat në WhatsApp
Eden Hazard më nuk ka asnjë gjurmë në Chelsea.

Pasi la javën e kaluar Londrën dhe skuadrën londineze, ylli belg ka dalur nga grupi i ëhatsApp në të cilin janë të gjithë lojtarët e Chelsea-t.

Emerson Palmieri ka zbuluar mesazhin e fundit që Hazard e ka lënë në grup pak momente para se të dilte.

"Faleminderit dhe jua dua" ishin fjalët e fundit të futbollistit të ri të Realit.
Shtuar më 19/06/2019, ora 13:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori