Mesazhi prekës i tifozëve të Milanit për Kobe Bryant (FOTO & VIDEO)
Ashtu sic ishte paralajmëruar edhe më parë, Milani ka nderuar legjendën e NBA, Kobe Bryant që humbi jetën ditën e diel.

Milan para ndeshjes së Kupës së Italisë ndaj Torinos në ‘San Siro’, kishte vendosur një buqet me lule dhe një top basketbolli në cepin e fushës.

Ndërsa pak momente para fillimit të ndeshjes, para tifozëve u lëshua një video në ekrakin gjigant, që shfaqte Bryant

Ishin pastaj tifozët që gjithashtu kishin përgatitur disa mesazhe për legjendën e basketbollit.

"Prehu në paqe Kobe dhe Gianna. Përgjithmonë së bashku", shkruhej në mesazhin e tifozëve të Milanit.
Mesazhi prekës i tifozëve të Milanit për Kobe Bryant (FOTO & VIDEO)

Shtuar më 29/01/2020, ora 08:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori