Mesfushori i Interit dëshiron largimin, këto janë dy destinacionet e mundshme
Vecino është një lojtarët që tashmë e kanë prerë biletën e largimit nga Interi në fund të këtij sezoni. Mungase e hapësirave është arsyeja ktyesore psë mesfushori do të largohet.


Kështu, Vecino ka vendosur të largohet dhe opsionet e mundshme për të janë dy ekipe. Destinacion sipas gjasave do të jetë Premier League, ndërsa misteri është se kë do të zgjedhë mesfushori.

Tottenham dhe Everton janë ekipet që përplasen për shërbimet e tij. Vecino është pjesë e Interit që nga viti 2017, kohë kur u mor për 24 milionë euro nga Fiorentina.

Shtuar më 08/04/2020, ora 10:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori