Mesfushori i Omonia shënon gol të rrallë (VIDEO)
Futbollisti spanjoll Jordi Gomes shënoi një gol në Europa League kundër PSV në minutën e 29.

Spanjolli përfitoi nga konfuzioni pas një goditje të lirë dhe kapi portierin e "në gjumë".

Shtuar më 29/10/2020, ora 23:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori