Mesfushori kroat falenderon Realin: Faleminderit për gjithçka por tani duhet të shikoj përpara
Pëlqej
Mateo Kovacic është larguar nga Reali për tek Chelsea para pak ditësh. Nëpërmjet një statusi në Facebook ai ka falenderuar Reali por sipas tij kishte ardhur momenti që të ecte përpara.

Pas tri vitesh të mbushura me trofe, kam vendosurt që të lëviz përpara. Edhe pse rrugët tona tashmë ndahen, dua të falenderoj Reali dhe fansat për këtë pjesë të paimagjinueshme të jetës time. Kurr nuk do ta harroj”, shkruan Kovacicfacebook.

Shtuar më 10/08/2018, ora 20:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori