Mesi kandidati kryesor për titullin "Topi i Artë"
Albeu.com
Janë bërë të ditur emrat e favoritëve më të mëdhenj për të fituar topine artë të "France Football". Në mesin e tyre gjinden dy futbollistë të Kampiones së Europës Spanjës, Iker Kasiljas dhe Fernando Tores. Në mesin e kanditatëve më serioz për këtë titull gjindet edhe emri I portugezit Kristiano Ronaldo, ndërsa si kandidati kryesor për këtë titull është argjentinasi Lionel MESI, aktualisht futbollist I Barcelonës.
Shtuar më 10/10/2008, ora 04:53
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori