Mësoni të veçantë e Athetiko Bilbaos, imagjinojeni ekipin tuaj në këtë situatë
Athletic Club Bilbao mbart me vete një të veçantë e cila mund tu kishte sjellë fundin shumë prej ekipeve më me emër në Europë.

Klubi bask ka bërë nënshkrimin e fundit në sezonin 2015-2016. Kjo është merkatoja e tretë verore rradhazi ku Athletic Bilbao nuk nënshkruan me asnjë lojtarë, transmeton Albeu.com.

Blerja e tyre e fundit ishte në 2015 dhe ishte pikërisht Raul Garcia. 2 emra momental të cilët përfliten se do të afrohen në Bilbao janë Mikel Merino dhe Nacho Monreal. /albeu.com/
Shtuar më 04/07/2017, ora 10:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori