Messi-Aguero, armiq per nje nate
Albeu.com
Dy yjet argjentinas do ta shohin veten e tyre edhe një herë tjetër përballë njëri-tjetrit. Bilancet flasin pozitivisht pozitivisht për katalanasin. Sfida mes Atletikos së Madridit dhe Barcelonës do të ketë edhe një përballje të vecantë brenda saj.
Bëhet fjalë për dy shokë fëmijërije dhe që gjithmonë janë munduar të bëjnë më të mirën e tyre për Argjentinën.

Sonte në Cicente Kalderon takohen dy miqtë që për 90 minuta do jenë armiq në një ndeshje që vlen shumë për të dyja skuadrat.

Nëse bëjmë balancin mes dy futbollistëve do të shohim se Messi është shumë më lartë nga Aguero si nga ana e trofeve kolektiv ashtu edhe ato individual.
Shtuar më 14/02/2010, ora 23:22
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori