Messi asiston, Pique shënon (VIDEO)

Barcelona ka shënuar edhe golin e dytë ndaj PSV në "Philips Stadion".

Ai që ka shënuar është mbrojtësi spanjoll, Gerard Pique në minutën e 70'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 74'. /albeu.com/
Shtuar më 28/11/2018, ora 22:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori