Messi: Asnjë skuadër nuk duhet nënvlerësuar
Ylli i Barcelonës, Messi ka thënë se klubi i tij duhet të jetë tepër i kujdesshëm në ndeshjen kundër Manchester United pasi Djajtë e Kuq nuk janë një klub i cili nuk duhet të nënvlerësohet.

"Ata fituan Premier League dhe janë në finale të Ligës së Kampionëve. Ata nuk duhet të nënvlerësohen nëse kanë arritur deri në këtë finale do të thotë se edhe ato e kanë meritur këtë arritje".

Në qoftë se fitojnë finalen kundrejt nesh kjo do të thotë se ato e kanë merituar më shumë se ne. /albeu.com/

Shtuar më 25/05/2011, ora 19:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori