Messi bllokon transferimin e Pepes te Barcelona
Sipas Don Balon, Lionel Messi ka bllokuar transferimin e ish mbrojtësin të Real Madridit, Pepe në "Camp Nou" gjatë merkatos së janarit.

Portugezi u largua nga Besiktash, me klubin turk që për momentin është duke kaluar disa probleme financiare.

Megjithatë, Messi duket se e ka penguar transferin e 35-vjeçarit duke thënë se ai është i vjetër dhe për shkak të marrëdhënieve të tij jo të mira që kishte në fushë si rival gjatë kohës së tij në La Liga.
Shtuar më 19/12/2018, ora 21:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori