Barcelona bën gati rinovimin me shifra të frikshme për Messin
Pas disa probleme dhe polemikave duket së gjërat mes Messit dhe drejtuesve të Barcelonës janë sheshuar. “Pleshti” deri më tani ka refuzuar të rinovojë kontratën e tij me katalanasit, për arsye të pagës.

Sipas lajmeve të fundit, Barcelona i ka ofruar rinovimin Mesit me një pagë marramendëse, e cila kap një shifër të frikshme.

Plot 35 mln euro në sezon i është ofruar argjentinasit, i cili në ndeshjet e fundit ka treguar edhe njëherë se është ai mbreti i futbollit, dhe tashmë me këtë ofertë rinovimit të tij me Barcelonën i mbetet vetëm zyrtarizimi.

Shtuar më 06/03/2017, ora 13:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori