Messi "centron" të majtën, shënon golin e dytë nga goditja e dënimit (VIDEO)
Lionel Messi ka realizuar edhe golin e dytë nga gjuajtja e lirë dhe të tretin në ndeshje për ta dyfishuar epërsinë në 3:1.

Golin e parë Messi e shënoi nga penalltia ndërsa dy të tjerët nga gjuajtjet e lira.

Secili gol më i mirë se tjetri nga superylli argjentinas i cili po kalon kohë të jashtëzakonshme edhe pse vitet ponuk po flasin në të mirë të tij.
Shtuar më 09/11/2019, ora 22:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori