Messi dhe Antonella thonë po. Ja momenti i puthjes plot pasion (VIDEO)
Historia e dashurisë e Messit dhe Antonellës ka filluar që kur ata ishin akoma fëmijë.

Që atëherë ata kanë qenë të pandashëm dhe kanë dhjetë vjet të fejuar.

Gjithashtu ata janë prindër të dy fëmijëve.

Dhe pikërisht ditën e djeshme ata kanë kurorëzuar dashurinë e tyrë në një martesë.

Në videon e mësipërme shfaqet momenti kur Messi dhe Antonella thonë po dhe japin puthjen e miratimit. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2017, ora 17:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori