Messi dhe Digne shënojnë brenda tre minuta lojë (VIDEO)

Barcelona për tre minuta lojë ka shënuar dy gola kundër Olympiakosit në "Camp Nou".

Në minutën e 61' ishte Messi ai që shoni i pari me një super gol nga goditja e dënimit ku me këmbën e tij të majtë e ço topin atje ku portieri nuk e priste.

Ndërsa goli i dytë që erdhi pas tre mimunta lojë ku Digne shënoi përsëri pë Katalanasit.

Blaugranasit po fitojnë me shifrat 3-0 që ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 67'. /albeu.com/
Shtuar më 18/10/2017, ora 22:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori