Messi dhe Suarez nuk gjejnë qetësi, tifozët e Realit i provokojnë keq edhe në pushime (VIDEO)
Ditën e djeshme Kike Setien i kishte dhënë pushim skuadrës së Barcelonës, dhe Mesi me Suarezin e kana shfrytëzuar këtë për të shkuar në det.

Megjithatë dy sulmuesit nuk e kanë kaluar edhe qa mirë kohën aty, pasi nuk kanë munguar edhe provokimet nga tifozët rivalë. Një tifoz i Realit provokon Mesin dhe Suarezin, duke iu kujtuar kampionatin.

“Mund ta fitoni kampionatin?! Mos u mundoni kot, se këtë vit e fiton Reali”. Sigurisht dy lojtarët kanë vendosur të mos replikojnë me tifozin, duke vazhduar rrugën e tyre.
Shtuar më 14/07/2020, ora 09:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori