Messi dhuron show, shikoni çfarë bën në stërvitje (VIDEO)
Leo Messi duket se është gati të kthehet në fushë dhe të tmerrojë mbrojtësit kundërshtarë.

Duket se ndalesa prej më shumë se dy muajsh nuk i ka krijuar asnjë problem Pleshtit.

Argjentinasi e ka treguar këtë në stërvitje, duke realizuar një gol të mrekullueshëm.
Shtuar më 26/05/2020, ora 18:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori