Messi humbi një dhëmb para fillimit të pjesës së dytë (FOTO LAJM)

Lionel Messi humbi një dhëmb teksa po hynte në fushë gjatë pjesës së dytë të "El Clasicos" ndaj Real Madrid. Magjistari i Barcelonës, i cili shënoi dy gola mbrëmë, pësoi një dëmtim në pjesën e parë pas një ndërhyrje të Marcelos, raporton Albeu.

Ai mbajti pambuk në gojë për disa minuta, ndërkohë që në pjesën e dytë para se të hynte në fushë i doli dhe një dhëmbë që ka përfunduar në pjesën e dhomave të zhveshjes, pak para hyrjes në fushë. Pamjet më lart tregojnë më qartë këtë moment, teksa "pleshtit" mesa duket i është dashur ndihma e një dentisti. /albeu.com/
Shtuar më 24/04/2017, ora 17:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori