Messi i bashkohet Argjentinës në Manchester (VIDEO)


Pëlqej
Kapiteni i Argjenitës, Lionel Messi, më në fund i është bashkuar bashkëlojtarëve të tij sot në Manchester, për miqësoren kundër Italisë.

Sulmuesi Blaugranas, mungoi në dy seancat e para stërvitore të Argjentinës në qendrën stërvitoreManchester Cityt të hënën.

Sot, megjithatë, bashkë me Lautaro Martinez, Cristain Pavon dhe Pablo Perez, ai iu bashkua pjesës tjetër të skuadrës në përgatitje për ndeshjen ndaj Italisë të premten dhe kundër Spanjës javën e ardhshme. /albeu.com/
Shtuar më 20/03/2018, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori