Messi i kërkon Barcelonës një blerje tjetër
Pëlqej
Lionel Messi dëshironklubi i tij, të transferojë talentin spanjoll të Real Sociedadit, Alvaro Odriozola.

Spanjolli pëlqehet shumë edhe nga Real Madrid. Pas nënshkrimit të Philippe Coutinhos dhe Yerry Minas, në dhomën e veshjes të klubit azulgrana pyesin veten se çfarë lojtarësh do të jenë në gjendje të arrijnë verën e ardhshme.

10-shi i Barcelonës, Messi nuk dëshironklubi të nxitojë dhe të kryejë operacione galaktike që do të lëndojnë më shumë se sa që do të ndihmojnë në dhomat e zhveshjes./albeu.com/

Shtuar më 14/01/2018, ora 10:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori