Messi i papërmbajtshëm, shënon gol fantastik kundër PSV (VIDEO)

Pëlqej
Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj PSV në "Camp Nou".

Ai që ka shënuar është Lionel Messi nga një goditje dënimi në minutën e 31'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 35'. /albeu.com/
Shtuar më 18/09/2018, ora 19:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori