"Messi idhulli im, Dinho s'ka të krahasuar" (FOTO LAJM)

LARGIMI NGA SANTOS - "E ndjeja se ishte momenti i duhur pët të kërkuar gjëra të reja dhe diçka të madhe si Barcelona. Të jesh një futbollist blaugrana për mua do të thotë të realizosh një ëndërr".
I intervistuar nga televizioni zyrtar i Barcelonës, blerja më e re blaugrana Neymar ka lëshuar disa deklarata interesante duke filluar nga zgjedhja për të lënë Santois e deri te Lionel Messi apo Ronaldinho duke shprehur me superlativa për të dy yjet e futbollit botëror. /albeu.com/

Shtuar më 06/06/2013, ora 11:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori