Messi i kërkon një nder Barcelonës: Nënshkruaj me një nga këta mbrojtësa
Lionel Messi dëshiron nga Bayern Mynihu transferimin e David Alabas.

Sipas “Don Balon”, Messi i ka sugjeruar ekipit të tij nënshkrimin me një nga mbrojtësit e majtë si Jordi Alba, Marcos Alonso i Chelseat dhe Jose Gaya i Valencias. Sipas mediave spaniolle argjentinasi dëshiron që njëri nga këta të tre të jetë pjesë e Barcelonës për sezonin e ardhshëm.

Barcelona momentalisht ka Dignen, por francezi nuk ka bindur kurrë kampin katalanas. /albeu.com/
Shtuar më 06/02/2018, ora 14:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori