Messi ka dy dëshira për Barcelonën në merkato
Lionel Messi thuhet se dëshiron që Barcelona të nënshkruajë me dy lojtarë; Angel Di Maria dhe Paulo Dybala, sipas Gazzetta dello Sport.

Pala e La Ligës beson se ata mund ta tundojnë Juventusin në shitjen e Dybala dhe janë të gatshëm të ofrojnë lojtarë në këmbim. Andre Gomes dhe Rafinha po lidhen me një lëvizje në Torino si pjesë e marrëveshjes për të marrë DybalaBarcelona, Përcjell Albeu.com.

Dhe lëvizja e Angel di Maria është tepër e vështirë pasi ai ka një kaluzolë në kontratën e tij anti Barcelona. Ku Real Madrid do të përfitojë 30 milionë euro nëse ai kalon në Barcelonë. /albeu.com/
Shtuar më 06/08/2017, ora 14:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori