Messi kalon Barcelonën në avantazh ndaj Valladolid (VIDEO)
Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Valladolid në "Camp Nou".

Ai që ka shënuar është ylli argjentinas, Lionel Messiminutën e 43' nga pika e penalltisë.

Ndeshja po zhvillohet dhe janë sekondat e fundit të ndeshjes. /albeu.com/
Shtuar më 16/02/2019, ora 21:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori