Messi: Ky trofe na shtoi etjen për të tjera
Mbreti i Barcelonës, Messi ka thënë se klubi i tij është ende i uritur dhe dëshiron të fitoj edhe më shumë trofe në vite në vazhdim pasi ktë etje na e shtoi Liga e Kampioneve.

“Kjo ndeshje është për tu kujtuar pasi jo që ka bërë klubi është shumë e madhe dhe e pa harrueshme".

"Ne dëshirojmë të vazhdojmë së fituari trofe", tha ylli i Barcelonës Lionel Messi i cili shënoi golin e dytë në ndeshjen kundër United. /albeu.com/
Shtuar më 29/05/2011, ora 11:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori