Messi: Mund ta mundim sërish Realin
Pëlqej
Messi
Në pritje të ndeshjes miqësore me Brazilin, që nga Katari, Leo Messi konfirmon gjëndjen e mirë të Barcelonës. “Nëse luajmë ashtu siç dimë ne në nivelin tonë më të mirë, me siguri që do të fitojmë në Madrid me Realin e Madridit. Do të jetë një ndeshje e madhe si gjithmonë. Ata do ta shohin këtë vit si vitin e hakmarrjes që pas rezultatit 2-6 në Madrid dhe kanë bërë shumë përforcime por ne vazhdojmë të jemi të fortë”, përfundon Messi.(albeu.com)
Shtuar më 16/11/2010, ora 17:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori