Messi nderon Barcelonën, Setien debuton me fitore (VIDEO)
Barcelona ka hasur jo pak vështirësi për të triumfuar ndaj Granadas.

Ishte Lionel Messi ai i cili realizoi golin e fitores në minutën e 76.

Një nisje me këmbë të mbarë kjo për trajnerin e ri Quique Setien.

Ndërkohë, Barcelona me këtë sukses merr kryesimin e La Ligas me 43 pikë po aq sa ka dhe Reali. /albeu.com/Shtuar më 19/01/2020, ora 23:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori