Messi: Ne kemi nevojë për Dembelen
Lionel Messi beson se Barcelona ka nevojë për Ousmane Dembelen, pas thashethemeve se fituesi i Kupës së Botës mund të largohet nga klubi katalanas.

“Ai dëshiron të luajë, dhe bëri një ndeshje shumë të mirë. Shënoi një gol dhe ishte i rëndësishme për ne”, tha Messi për Dembelen.

“Ne kemi nevojë për të”, deklaroi kapiteni katalanas.
Shtuar më 10/12/2018, ora 14:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori