Messi në Milano, takim me përfaqësuesit e Dolce Gabana
Lionel Messi ka udhëtuar dje drejt Milanos ku është takuar me drejtuesit e firmës të vëshjeve, Dolce Gabana. Mesi falenderoi krijuesit e firmës së njohur botërore, Domenico Dolce dhe Steffano Gabban për dizenjimin veshjes se tij në ceremoninë e Topit të Artë ku Messi u shpall lojtari më i mirë në botë."Ju falënderoj për atë që keni bërë dhe bëni për mua. Jam i nderuar që bashkëpunoj me persona të tillë" tha Messi. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2013, ora 10:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori